קיצור כתובת

קיצור כתובת מהווה כלי נהדר לשיווק ולהשגת כניסות מרובות יותר לאתרך.
כל בעל אתר, בין אם בעל מספר כניסות רב או בעל כניסות מעטות, יודע שקיצור כתובת האתר תעזור בקידום האתר ובעלייה במספר הכניסות.

קיצור כתובת בחינם

אתרים רבים מציעים את האפשרות ליצור קיצור כתובת דרכם ככלי בעל שם מוכר על מנת לאפשר לבעלי האתרים שיווק מהיר של האתר שלהם על ידי כתובת מקוצרת ולא מסורבלת. האתרים אשר מציעים את השימוש הם חינמיים.

כאשר ברצונכם להפוך את כתובת אתרכם לקצרה יותר ולהשתמש באחד האתרים המציעים את שירות קיצור הכתובת תוכלו לבחור את הביטוי המתאים לרבות מילות מפתח של האתר. הכתובת הקצרה שתתקבל מהווה לינק ישיר לאתר היעד.

קיצור כתובות אינטרנט – יתרונות

קיצור כתובות אינטרנט לאתרכם הינו כלי אשר מעניק היתרונות רבים. כאשר הכתובת קצרה ולא מסורבלת ניתן לזכור את הכתובת בקלות ולדעת להקלידה בעל פה. בצורה זו גולשים רבים יכולים לשוב לאתר זה אפילו אם לא שמרו אותו באתרים המועדפים. גולשים רבים נוהגים לשלוח לחבריהם, לאנשי עסקים ולאחרים כתובות. אתר בעל כתובת קצרה נגיש לשליחה של הכתובת בקישור, במסרון ואפילו בעל פה.

בתור בעל אתר, עליך להיות בטוח כי קיצור הכתובת יהיה הקל והקליט ביותר עבור אתרך. בתור בעלי אתרים עליכם לדאוג לרווחת הגולשים במטרה להרוויח כניסות רבות יותר והכרה של האתר לכלל הגולשים. קיצור הכתובת לכתובת אידיאלית וקלה מאפשר לגולשים להיכנס ללא היסוס.

הפחד מפני כתובות ארוכות

אם יש ברשותך כתובת מקוצרת, אתה מספק לגולשים אפשרות כניסה קלה יותר ואפילו מרוויח עוד גולשים אשר מעדיפים להיכנס לכתובת מקוצרת וקלה מאשר כתובת מסורבלת הגורמת לטעויות. מוכח כי גולשים רבים אינם נכנסים לכתובות מסורבלות בעלי תווים רבים ושמות מפוצצים, ומעדיפים לעבור לאתרים עם כתובות קצרות, קלילות וקליטות.

אין ספק שקיצור כתובת הוא חובה לכל אתר. אם אתם בעלי אתר אינטרנט ורוצים להיות בטוחים שהאתר שלכם משווק כראוי, עליכם ליצור כתובת מקוצרת במהירות האפשרית ככלי מנצח לשיווק אתרכם על עמודיו הפנימיים.

אתר מט אינה אחראית לא במישרין או עקיפין לקישורים שנוצרו במערכת ומשמשת כצד ג' לכל עניין ודבר.
כל בעיה או פניה בנוגע לקישור הינם באחריות יוצר הקישור ומט לא אחראית לקישורים בשום צורה!