קיצור כתובת אינטרנט

שירות חדש של קיצור כתובת אינטרנט מהווה מהפכה של ממש ברשת האינטרנט. שירות זה מקנה נוחיות ונגישות יתרה לכתובות הארוכות והמפוצצות של עמודי אינטרנט שונים לרבות תמונות פיקאסה, עמודי פייסבוק וטוויטר.

שירותי קיצור כתובת אינטרנט מהווה כתובת אישית קצרה לעמוד מסוים ברשת הפייסבוק או תמונה באתר פיקאסה.
תוכל לבחור כל עמוד אינטרנט שברצונך לקצר את כתובתו ולהקנות לו כתובת קצרה יותר.

שירות קיצור כתובות לבעלי אתרים

שירות קיצור כתובות לבעלי אתרים מאפשר לאותם בעלי אתרים רבים המפרסמים דפים כאלו ואחרים ברשת האינטרנט, לרבות בלוגים ופורמים להשתמש בכתובות נוחות יותר וקצרות יותר המונעות פגיעות כאלו ואחרות באיכות הלינק בעת הכנסתם לטקסט מסוים.

בעת הכנסת כתובת ארוכה לטקסט מסוים, לרבות הודעה בפורום או בלוג, עלולה להיווצר פגיעה בלינק על ידי חיבור מספר תווים לכתובת האתר בלינק. כך נפגעת איכות הלינק. שירות קיצור כתובת אינטרנט מאפשר נוחיות בצירוף הלינק לטקסט ובכך מפחית משמעותית את הסיכוי לכשלים טכניים כאלו ואחרים תוך שמירה על איכות הלינק.

שלא כל העולם יידע את הכתובת...

לעיתים קורים מצבים בהם בוני אתרים רוצים שלא כל העולם יידע את הכתובת של האתר שלהם ובכך שהם מקצרים את כתובתו הם מנתקים את הקשר שבין כתובת האתר לנושא המפתח שלו. כך יוכלו לדוגמא בני המשפחה המורחבת ליהנות מאתר המשפחה המאפשר צפייה בתמונות ואירועים משפחתיים. על ידי קיצור כתובת אינטרנט תוכל למנוע כניסת אנשים לא רצויים למערכת האתר כשהכתובת הקצרה שמורה בידיי המשפחה בלבד.

נוחיות הלקוח בקיצור לינקים

נוחיות הלקוח מהווה פקטור חשוב בבניית האתר. לקוח אשר יצטרך להקליד כתובת ארוכה מידיי, יחפש חלופה קצרה וקלה הרבה יותר, כך תהייה חשוף לבריחת לקוחות וגולשים פוטנציאלים מאתרך למתחריך.

בנוסף, הפחד של הלקוח מפני כתובת ארוכה מידיי עלול למנוע כניסה לדף או האתר אותו פרסמת, שכן כתובתו ארוכה ובעלת תווים רבים המרתיעים את הלקוחות והגולשים הרבים.

קיצור לינקים מהווה יתרון של ממש לאתרך, בעזרתו תוכל למשוך מגוון לקוחות וגולשים חדשים.

אתר מט אינה אחראית לא במישרין או עקיפין לקישורים שנוצרו במערכת ומשמשת כצד ג' לכל עניין ודבר.
כל בעיה או פניה בנוגע לקישור הינם באחריות יוצר הקישור ומט לא אחראית לקישורים בשום צורה!