קיצור כתובת חינם

קיצור כתובת חינם של דפי אינטרנט רבים הוא הצעקה האחרונה של חברות האינטרנט המובילות דוגמת גוגל שהשיקה בדצמבר 2009 את שירות קיצור הכתובות שלה. שירות זה בעצם גוזר וחותך כתובת אינטרנט ארוכה בעלת מספר תווים רב כגון דף פייסבוק, תמונת פיקאסה ועוד והופך את הכתובת הארוכה לכתובת קצרה וקליטה.

כתובת ארוכה? לא עוד!

סובל מכתובת ארוכה לדפי האינטרנט שלך? לא עוד! כתובת אינטרנט ארוכה היא בעיה קשה איתה נאלצים להתמודד בוני ומקדמי אתרים רבים. היא מסורבלת, אינה נוחה לשימוש ופרסום שלה ברחבי האינטרנט מרתיעה לקוחות מלחיצה על הלינק.

קצר כתובות ארוכות וכתובתך תראה כך...

אם תשתמש בשירותי גוגל כדי לקצר כתובות ארוכות וכתובתך החדשה תראה כך goo.gl/yoursite
כתובת קצרה כזו היא קליטה יותר, בעלת תווים נוחים יותר לכתיבה ואינה מרתיעה לקוחות מלחיצה וכניסה אליה. בנוסף, מדובר בכתובת שקל לזכור וממתגת את אתרך ברבה גבוהה יותר בעיניו של הלקוח.

צור כתובת מקוצרת בחינם

צור כתובת מקוצרת בחינם עוד היום. קיצור כתובת חינם הוא שירות נפוץ אותו תוכל להשיג במגוון אתרים ברשת. שירות זה הוא שירות חינמי, ולעיתים הדרישה לתמורה של ספקית הכתובת הקצרה היא פרסומת בזמן טעינת עמוד היעד שלך.

כתובת קצרה לכל דבר

כתובת קצרה היא שירות חופשי ופתוח לכלל ציבור הגולשים. ניתן להשיג מגוון כתובות מקוצרות לכל מטרה החל מפרסום עמוד הפייסבוק של אתרך ועד פרסום תמונותיך מחופשת הקיץ באילת מאתר פיקאסה.

שימושים עיקריים בקיצורי הכתובות

השימושים העיקריים בקיצור כתובת חינם הם לצרכי פרסום ושיווק של דפים כאלו ואחרים ברשת. לדוגמא, עסק שפתח לעצמו עמוד פייסבוק וסובל מכתובת פייסבוק מפוצצת בעלת מספר רב של תווים המרתיע את קהל הלקוחות יוכל כעת ליצור לעצמו כתובת מקוצרת, ובכך ליצור קהילה גדולה יותר של גולשים ולקוחות.

תוכל ליהנות מנוחות ונגישות יתרה לאתריך, לרבות פרסום לינק קצר יותר בהודעות מסרון בפלאפון, הודעות מייל, פורומים, בלוגים ועוד. בנוסף, קיצור כתובת חינם מהווה ללקוחותיך נוחיות המתאפשרת בזכירת הכתובת ובכתיבתה לשורת הכתובות.

קיצור כתובת חינם הוא שירות מבוקש ביותר. בעלי אתרים רבים מבינים את הפוטנציאל ואיכויות הכתובות המקוצרות וניתן לראות שהשימוש בכתובות מקוצרות הולך וגובר.

 

אתר מט אינה אחראית לא במישרין או עקיפין לקישורים שנוצרו במערכת ומשמשת כצד ג' לכל עניין ודבר.
כל בעיה או פניה בנוגע לקישור הינם באחריות יוצר הקישור ומט לא אחראית לקישורים בשום צורה!