ביטלי נגד גוגל - קיצור כתובות

במהלך דצמבר 2009, גוגל נכנסה למהפכת קיצור הכתובות ברשת האינטרנט.
השירות הניתן על ידי גוגל מהווה תחרות חזקה למובילה העולמית בשירות קיצור הכתובות – ביטלי.

מספר התווים בקיצור כתובת האתר

מספר התווים בכתובת האתר מהווה גורם חשוב בבחירת השירות הנכון והטוב יותר. כל המטרה של שירותי קיצור כתובות אינטרנט היא לתת מענה קצר וקליט לכתובות האינטרנט הארוכות והמפוצצות של עמודים כאלו ואחרים ברשת. ביטלי מאפשרת קיצור הכתובת לידיי 6 תווים בפורמט הבא bit.ly/123456 לעומתה גוגל מאפשרת קיצור כתובת אינטרנט של כל דף ל 5 תווים בלבד בפורמט הבא goo.gl/12345

אמינות שירותי קיצור כתובת אינטרנט

אמינות חברת שירותי קיצור כתובת אינטרנט הוא פקטור חשוב בבחירתה. החשש הגדול בשימוש רב בקיצור כתובות הוא נפילת האתר וירידתו מן הרשת וכך ירידתם לטמיון של כלל הכתובות המקוצרות, ואיתם מסע הפרסום שבו נעזרנו בכתובות אלו. גם גו.גל וגם ביט.לי הן חברות אמינות וחזקות.

Goo.gl VS Bit.ly מעקב וסטטיסטיקה

מעקב וסטטיסטיקה של  goo.gl לעומת bit.ly על קיצור הכתובות שלנו, התעבורה בהן, מאיפה מגיעים הגולשים אליהן ועוד הם אלמנטים חשובים שעלינו לדעת להכיר ולנתח. שירות קיצור כתובת אינטרנט מקצועי נותן מענה לכלל הנתונים שאנו צריכים לניהול תקין ויעיל של כתובות מקוצרות. Bit.ly מאפשרת מעקב אחר קליקים וקבלת מידע אודות מקור התנועה. לעומתה, goo.gl מאפשרת קבלת נתונים סטטיסטיים רבים המאפשרים ניהול יעיל ונוח יותר של הכתובות המקוצרות שלכם לרבות כמות הקליקים, מאין מגיעים הגולשים, תעבורה ותנועה באתרי האינטרנט שלכם ועוד.

קיצור כתובות בחינם

קיצור כתובות אינטרנט לרוב בחינם. שירותי גו.גל (Google URL Shortener) ו-ביט.לי (Bitly) מאפשרים קבלת שירותי קיצור כתובת בחינם לגמרי ללא פרסומות כאלו ואחרות.

היתרון המשמעותי והבולט ביותר של גו.גל על פני ביט.לי הוא אפשרות מנוע החיפוש של גוגל היכול לקרוא כתובות מקוצרות של גוגל, לנתח את התעבורה בהם ובכך לקבוע את מיקומם במנוע החיפוש. לנתון זה יש השפעה רבה בבחירתם של מקדמי ובוני אתרים שיעדיפו לרוב שימוש בשירותי כתובת מקוצרת של גוגל.

גוגל היא אחת מחברות האינטרנט הגדולות בעולם כיום. מנוע החיפוש שלה מהווה את מנוע החיפוש הגדול והשימושי ביותר בעולם. כניסתה לשוק קיצור הכתובות ועליונותה בשירותי החיפוש ברשת הופכים אותה לבורג משמעותי בבניית אתרים, קידום אתרים ובגלישה באינטרנט בכלל.

אתר מט אינה אחראית לא במישרין או עקיפין לקישורים שנוצרו במערכת ומשמשת כצד ג' לכל עניין ודבר.
כל בעיה או פניה בנוגע לקישור הינם באחריות יוצר הקישור ומט לא אחראית לקישורים בשום צורה!