ביט.לי קיצור כתובות - bit.ly

ביט.לי (bit.ly) הינו שירות קיצור הכתובות הפופולארי כיום ברשת האינטרנט. שירות זה הוא מהוותיקים בתחום. לא לחינם ביטלי הוא שירות קיצור הכתובות המועדף על ידי מגוון מקדמי אתרים ואנשי אינטרנט.

ביט.לי - קצר את הכתובת

ביט.לי מאפשר קיצור של הכתובת המסורבלת והארוכה של מגוון דפי אינטרנט לרבות עמודי פייסבוק, עמודי טוויטר, תמונות, הודעות בפורומים ועוד. שירות קיצור הכתובות של ביט.לי מאפשר לכל אחד להפוך כתובת דף אינטרנט ארוכה ומסורבלת לכתובת קצרה, קליטה ונוחה יותר לשימוש.

שימוש בכתובת קצרה

שימוש בכתובת קצרה הוא לרוב בבלוגים למיניהם, הודעות פורום, מסרונים ועוד. הכנסת כתובת ארוכה ומסורבלת בעלת מספר רב של תווים ומספרים לתוך טקסט עלולה להביא לתקלות טכניות כאלו ואחרות לרבות חיבור בין מספר מילות טקסט לכתובת האתר, ובכך ליצור לינק שבור המוביל לשום מקום. בעזרת שירותי קיצור הכתובות של ביט.לי ניתן לחתוך ולגזור את כתובת האתר המפוצצת ולהפוך אותה לקליטה, קצרה ופשוטה בעלת מספר קטן של תווים נוחים לשימוש.

איך שירותי קיצורי הכתובות, עובדים?

שירותי קיצור כתובות של ביט.לי מאפשר חיתוך וגזירת כתובות מקוריות בעלות מספר רב של תווים והפיכתם לכתובת קצרה ונוחה יותר לשימוש. אתר ביט.לי מקנה שדה טקסט בו ניתן להכניס את כתובת העמוד אותה תרצה לקצר. כעת כל מה שנותר הוא ללחוץ על כפתור " shorten " ולקבל את הכתובת הקצרה המהווה קישור לעמוד היעד שלנו.

קיצור כתובת אינטרנט בחינם

קיצור כתובת אינטרנט בחינם היא שירות חדש ומהפכני. מדובר בשירות שמקנה נוחיות ונגישות רבה יותר לעמודים רבים ברשת ולהפיכת אתרים לפופולאריים יותר. אתר בעל כתובת מפוצצת מרתיעה את הגולש שמעדיף אתר בעל כתובת קצרה על פניו. על ידי קיצור כתובת האתר ניתן להשיג קהל לקוחות רחב יותר באמצעות ביטול הפחד מפני כתובות דפים ארוכות.

שירות קיצור כתובות של ביט.לי מקנה יתרון של ממש לבעלי אתרים ועמודים שונים ברשת. הוא נוח יותר לשימוש ולתפוצה וממתג טוב יותר כל אתר על עמודיו הפנימיים.

אתר מט אינה אחראית לא במישרין או עקיפין לקישורים שנוצרו במערכת ומשמשת כצד ג' לכל עניין ודבר.
כל בעיה או פניה בנוגע לקישור הינם באחריות יוצר הקישור ומט לא אחראית לקישורים בשום צורה!