קיצור כתובת פייסבוק

מט משיקה כלי חדש המוצע לכלל משתמשיה בעולם, קיצור כתובת פייסבוק - facebook. כיום, לא רק בעלי אתרים יכולים ליהנות משירות קיצור הכתובות המאפשר גישה נוחה לאתר עם כתובת לא מסורבלת וקלילה אלא גם חובבים וגולשים מושבעים של הרשת החברתית פייסבוק, בעלי טוויטרים ובלוגרים.

קיצור כתובות facebook, כיצד זה עובד?

הרשת החברתית מציעה קיצור כתובת פייסבוק המאפשרת שינוי של הלינק לפרופיל של כל אחד ואחד מן הגולשים מכתובת מסורבלת ועמוסת תווים לכתובת קצרה ונוחה עם סיומת fb.me. יש לציין ששירות זה נתמך כעת רק ברשתות החברתיות ובטלפונים הניידים אך facebook מבטיחה בעתיד לקדם ולאפשר את השירות באופן מלא.

קיצור כתובת פייסבוק מקל על מיליוני גולשים בכל העולם אשר משתמשים ברשת החברתית פייסבוק, בלוגרים רבים וכאלה שמשתמשים בטוויטר. ברשתות החברתיות ישנה הגבלת תווים בפרסום סטטוסים, בעדכונים וברשומות קיר. קיצור הכתובת מאפשר לגולשים ליהנות מכתובת קצרה אשר אפשר לפרסמה בכל מקום בשימוש רב פעמי, חד פעמי, לחסוך בתווים, ובנוסף, לזכור אותה בעל פה בכל עת.

קיצור כתובות פייסבוק לטובת כלל משתמשי הרשת

הרשת החברתית פייסבוק מונה ציבור משתמשים עצום. חלקם משתמשים באתר למטרות הנאה ופנאי וחלקם משתמשים ברשת לצורך שיווק ופרסום. דווקא במקרים של שיווק ופרסום טמון יתרון גדול בשימוש בשירותי קיצור כתובת פייסבוק לדף הנחיתה. כתובת ארוכה ולא קליטה עשויה לגרום לגולשים להתבלבל ולהיכנס לדף אחר, מה שיגרום להפסד בפרסום. בעת התכנון של עמוד הנחיתה יש לוודא כי הכתובת קצרה ועניינית ככל האפשר במטרה לאפשר מקסימום כניסות לעמוד המדובר.

קיצור כתובות פייסבוק משמש כל בעל פרופיל פייסבוק, טוויטר, או בלוגר. הכתובת המקוצרת מקלה על כלל הגולשים בין אם חובבנים, משתמשים מתקדמים או משווקים ברשתות החברתיות השונות. מומלץ לשנות את הכתובת לכתובת קלילה בעלת מספר תווים בודדים שתאפשר פרסום בכל מקום על גבי הרשת.

יש לציין כי קיצור כתובת פייסבוק הניתן בחינם, מעניק לגולשים ברשת החברתית הנאה נוספת בגלישה על ידי שיפור הכניסה המהירה והפחתה בקושי ובסרבול הכתובות. ניתן להינות ממנו כל העת על ידי לחיצה על השירות המיועד באתר הפייסבוק.

אתר מט אינה אחראית לא במישרין או עקיפין לקישורים שנוצרו במערכת ומשמשת כצד ג' לכל עניין ודבר.
כל בעיה או פניה בנוגע לקישור הינם באחריות יוצר הקישור ומט לא אחראית לקישורים בשום צורה!